'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK

SanaL Alemde Üstleri Kademeleri Görebilmek İçin Paylaşım Yapalım ..

AnasayfaAnasayfa AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Özgürlük nedir?Sizce Özgürmüyüz?

YazarMesaj
Cwtangy

\\''>G.A. TEAM<''//

\\''>G.A. TEAM
Cwtangy

Tecrübe Puanı : 222675

.
Başarı Puanı:
Özgürlük nedir?Sizce Özgürmüyüz? Imgleft100/100Özgürlük nedir?Sizce Özgürmüyüz? Emptybarbleue  (100/100)
Seviye:
Özgürlük nedir?Sizce Özgürmüyüz? Img_left100/100Özgürlük nedir?Sizce Özgürmüyüz? Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
Özgürlük nedir?Sizce Özgürmüyüz? Img_left100/100Özgürlük nedir?Sizce Özgürmüyüz? Empty_bar_bleue  (100/100)
Özgürlük nedir?Sizce Özgürmüyüz? Empty
MesajKonu: Özgürlük nedir?Sizce Özgürmüyüz?   Özgürlük nedir?Sizce Özgürmüyüz? Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 10:28 pm

Lütfen konuya düzgün yorumlar yapın!Biz özgürüz deyip geçmeyin.Düşüncelerinizi bir tezle destekleyiniz..!

Ben özgürlüğün tanımını kendimce yapıyım;

Özgürlük: hiçbir şeye ihtiyaç duymamak herşeye gücü yetebilmeltir.
İnsan özgür değildir.
Özgürlüğün tanımını ben böyle yapıyorum ve özgür olmadığımıza inanıyorum.

özgürlük ? bu sorunun cevabının farklı olmasının sebebi farklı inançlardır onun için burda herkes kendi düşüncesi paralelinde cümleler kurar BENİM inancıma göre özgürlük diye bir kavram olamaz sebebi merak edilir ise yaratanım beni bu dünyaya özgür olmam için değil onun kurallarına bağlı kalmam için gönderdi devlet yöneticisi söz sahibi vesaire hiç bir durumda bu sonucu değiştirmez.

''İnsanlar hür olarak doğar, ama her yerde zincire vurulmuş olarak yaşarlar.''

JEAN JACQUES ROUSSEAU

Peki gerçekten özgür olmak için ne yapmak gerek

Sarhoş olmak gerek

Çünkü aklı yerinde olmayan kişiler özgür olabilir,sarhoş oldukları zaman sorumluluklarını unuturlar...
https://genclikatesi.catsboard.com

Özgürlük nedir?Sizce Özgürmüyüz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sizce Üstteki Üye Aşık Mı ? V.2
» Sizce Yaşam Felsefesi Gerekli Midir ?? [ Neden ?? ]
» Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır
» Sizce Türkiye`de `Doğum Kontrol Yasası` uygulanmalı mı? Eğer uygulanırsa doğurganlık limiti ne olmalı?
» AŞK NEDİR??????