'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK

SanaL Alemde Üstleri Kademeleri Görebilmek İçin Paylaşım Yapalım ..

AnasayfaAnasayfa AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır

2 posters
YazarMesaj
inadım inat

FORUM PRENSESİ

FORUM PRENSESİ
inadım inat

Tecrübe Puanı : 22964

.
Başarı Puanı:
Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır Imgleft67/100Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır Emptybarbleue  (67/100)
Seviye:
Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır Img_left63/100Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır Empty_bar_bleue  (63/100)
Güçlülük:
Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır Img_left59/100Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır Empty_bar_bleue  (59/100)
Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır Empty
MesajKonu: Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır   Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 1:42 pm

Sigaranın neden olduğu en önemli hastalık grubu kanserlerdir. Sigara, akciğer kanseri başta olmak üzere soluk borusu, gırtlak, ağız, dil, dudak, yemek borusu, mide, pankreas, mesane, böbrek ve kadınlarda rahim ağzı kanserlerine neden olmaktadır. Tüm kanser ölümlerinin % 30 unun, akciğer kanserinden ölümlerin ise % 90 ının nedeni sigaradır. Günde 1 paket sigara içen birinde akciğer kanserine yakalanma riski hiç içmeyen birine oranla 20 kat fazladır.

Solunum sistemi hastalıklarından kronik bronşit ve amfizemin em önemli nedeni sigaradır. Kronik bronşitten ölüm oranı hiç sigara içmeyenlerde 100 000 'de 3 iken, günde 1 paketten fazla sigara içenlerde 100 000 ' de 114 'e çıkmaktadır. Sigara akciğerin doğal savunma sistemini de bozduğu için her türlü her türlü enfeksiyon riskini arttırmaktadır. ( Zatürree, bronşit vb. )
FéL0ny FiGhT

\\''>G.A. TEAM<''//

\\''>G.A. TEAM
FéL0ny FiGhT

Tecrübe Puanı : 62158

.
Başarı Puanı:
Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır Imgleft80/100Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır Emptybarbleue  (80/100)
Seviye:
Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır Img_left82/100Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır Empty_bar_bleue  (82/100)
Güçlülük:
Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır Img_left89/100Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır Empty_bar_bleue  (89/100)
Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır Empty
MesajKonu: Geri: Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır   Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 1:54 am

cok güzel bir paylaışm sitede sigara icenlerin dikkatıne ark Wink

Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sizce Yaşam Felsefesi Gerekli Midir ?? [ Neden ?? ]
» Sağlıklı Yaşam İçin Ne Yapmalı ?
» SiZi msn de EnGellEyEnLeRI GöRüN..
» Sigara Böreği
» 1300 fare ile yaşam..