'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK

SanaL Alemde Üstleri Kademeleri Görebilmek İçin Paylaşım Yapalım ..

AnasayfaAnasayfa AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İŞte Şokkk Sİgara Makİnelerİnİn ÇzÜldÜĞÜ An

YazarMesaj
Cwtangy

\\''>G.A. TEAM<''//

\\''>G.A. TEAM
Cwtangy

Tecrübe Puanı : 222767

.
Başarı Puanı:
İŞte Şokkk Sİgara Makİnelerİnİn ÇzÜldÜĞÜ An Imgleft100/100İŞte Şokkk Sİgara Makİnelerİnİn ÇzÜldÜĞÜ An Emptybarbleue  (100/100)
Seviye:
İŞte Şokkk Sİgara Makİnelerİnİn ÇzÜldÜĞÜ An Img_left100/100İŞte Şokkk Sİgara Makİnelerİnİn ÇzÜldÜĞÜ An Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
İŞte Şokkk Sİgara Makİnelerİnİn ÇzÜldÜĞÜ An Img_left100/100İŞte Şokkk Sİgara Makİnelerİnİn ÇzÜldÜĞÜ An Empty_bar_bleue  (100/100)
İŞte Şokkk Sİgara Makİnelerİnİn ÇzÜldÜĞÜ An Empty
MesajKonu: İŞte Şokkk Sİgara Makİnelerİnİn ÇzÜldÜĞÜ An   İŞte Şokkk Sİgara Makİnelerİnİn ÇzÜldÜĞÜ An Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 10:20 pm

Evet arkadaşalr ilk önce şunu belirtityim yaptığım çalışmalr tamamen siz değerli forum dostlarına yardımcı olmak amacıylandır yaklaşık 6 ayı aşkın süredir yaptığım sigara makineleri üzerine çalışmalar sonucnda makinlerin keisnlikle allogaritmik sisitemle çalışıyyorlar ilk bakışta ben de bunların randomla çalıştığını sandım ama öyle değil kahvede yaptığım ve çok büyük paralar kaybettğim çalışmalar sonuncda bu sstemi çözdüm ve sizler için bunun sayılarınıda çıkardım evet bu mesajı dikkatle yerine getiren biri artık sigaraya bir ton para vermeyecek işiniz çok kolay şimdi size adım adım anlatıyom yapacaklarımızı
1.Adım:Arkadaşalr ilk önce şunu belitiyim ki bunun bir insaın şasa bırakıpo çıkma olaslığı %3.235345 dier devam eden çok az bir faktör benim burada vereceğim bilgiler bu şansı %80 lere çıkartacak ilk önce örneğin sembollerle anlatacağım şöle bir kombinasyon yapın x bir sayı ise gireceğimiz sayılar
x,x artı 1,x artı 3 .x artı 4.x eksi2 evet bu kombinasyonu girdikten sonra ilk defa gelen sayıyı "Y" ile sembolleştiirsek Y yi X ile x eksi 2 nin toplamının (eğer tek ise bunada artı 1 ekleyecez) ve bunu 1 kombine yazacağız sonra geln sayının 3 fazlası bzm 2 saymız oalcak
2.Adım: Arkdaşlar 3 sayıyı ise şöle belirleyecez gelen Y ile X in 2 fazlasının toplamının yarıs bzm 3 sayımınz olacak 4 sayı ise x artı y nin top yarısına ynin yarısını ekleyip oalcak 5 sayı ise burada çok önemli bunu belirlerken şu denklemi yapacaz Y nin 1 fazlası artı X ile Y nin top nın yarısnıun 1 eksiği bölü 2
3:Adım: Arkadaşalr 2 adaımda sigaraya ulaşmanız %70 den fazla deneyin ve görün ama gene olmazasa bu seefre gelen sayıya "Z" diyelim bakın arkadaşlar burada sadece 4 sayı ile 5 sayıyı değiştirecez 4 sayıya Z nin bir fazlasının ekliyecez 5 sayı ise X ile Y nin top nın 2 eksiği olacak bu kombinasyonda ise şans %90 dan fazla dır arkadaşlar bu sistemde ve sadece 3 jetonla 2 sigara şansı en az 1 sigara şansı oranı çok fazla evet 3. jetonda da tutmazsa hakaen şansınz yok %90 ihtimal tumasaı çok zor 2.de ttuması bile çok fazla yani 1.5 milyonla 4.25 lik malrbora be kaç tane alırsanzı siizn keyfinize kalmış eğer sorunuz varsa ben burdayım hadi keyifli içişler saygılar
alıntı
https://genclikatesi.catsboard.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sigara Böreği
» sigara ve alkolun kilo almaya nasıl yardımcı oldugu
» Sizce yaşam bu kadar değersiz mi ? Her sigara sizi kansere bir adım daha yaklaştırmaktadır
» işte drift byaxi
» MD5 işte böyle kırılır(VİDEO)