'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK

SanaL Alemde Üstleri Kademeleri Görebilmek İçin Paylaşım Yapalım ..

AnasayfaAnasayfa AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ubuntu Netbook Remix 9.04

YazarMesaj
FéL0ny FiGhT

\\''>G.A. TEAM<''//

\\''>G.A. TEAM
FéL0ny FiGhT

Tecrübe Puanı : 62178

.
Başarı Puanı:
Ubuntu Netbook Remix 9.04 Imgleft80/100Ubuntu Netbook Remix 9.04 Emptybarbleue  (80/100)
Seviye:
Ubuntu Netbook Remix 9.04 Img_left82/100Ubuntu Netbook Remix 9.04 Empty_bar_bleue  (82/100)
Güçlülük:
Ubuntu Netbook Remix 9.04 Img_left89/100Ubuntu Netbook Remix 9.04 Empty_bar_bleue  (89/100)
Ubuntu Netbook Remix 9.04 Empty
MesajKonu: Ubuntu Netbook Remix 9.04   Ubuntu Netbook Remix 9.04 Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 10:36 pm

Boyut : 947,00 MB
Dil: Türkçe
Lisans: Ücretsiz
Platform: Linux
Süre / Limit: Yok
Üretici Firma: Canonical Ltd
Uninstall (Program Kaldırma): Evet

Netbook dizüstü bilgisayarları için geliştirilmiş olan Linux tabanlı Ubuntu işletim sistemi olan Ubuntu Netbook Remix ile artık Netbookunuzda da Ubuntuyu en yüksek performans ile kullanabilirsiniz. Sadece internet için geliştirilmiş küçük dizüstü bilgisayar konsepti olan Netbook bilgisayarlar için geliştirilmiş bir işletim sistemi olan Ubuntu Netbook Remix ile internet deneyiminizi Ubuntu kalitesi ile geliştirebilirsiniz.

Popüler netbook modelleri ile uyumlu donanım desteğine sahip olan Ubuntu Netbook Remix, bilgisayar sisteminizi en yüksek performansta çalıştırmanıza olanak tanıyacak şekilde tasarlanmış açık kaynak kodlamalı ücretsiz bir işletim sistemidir.
TIKLA VE İNDİR
http://www.secindir.net/indir/ubuntu-netbook-remix.htm/2

Ubuntu Netbook Remix 9.04
1 sayfadaki 1 sayfası