'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK

SanaL Alemde Üstleri Kademeleri Görebilmek İçin Paylaşım Yapalım ..

AnasayfaAnasayfa AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni imajı ve yeni müzik tarzıyla Petek Dinçöz`ün son albümü ``Ne Yapayım Şimdi Ben`` sevenleriyle buluştu. En çok hangi şarkıları beğendiniz?

Yeni imajı ve yeni müzik tarzıyla Petek Dinçöz`ün son albümü ``Ne Yapayım Şimdi Ben`` sevenleriyle buluştu. En çok hangi şarkıları beğendiniz?
 Fikrim Yok / Petek Dinçöz Pek Dinlemem
 Henüz dinlemedim / Dinleyeceğim
 Ne Yapayım Şimdi Ben(Kıvanch K vers. ) Doktora Git(Kıvanch K vers. )
 Ne Yapayım Şimdi Ben(Mustafa Ceceli vers. İstemem
 Pembe Balon(Kıvanch K vers. )
 Pembe Balon(Mustafa Ceceli vers. )
 Doktora Git(Mustafa Ceceli vers. )
 Doktora Git(Kıvanch K extended club mix)
Sonuçları Gör
YazarMesaj
.3'ıqHt

DENEME MODERATÖR

DENEME MODERATÖR
.3'ıqHt

Tecrübe Puanı : 24649

.
Başarı Puanı:
Yeni imajı ve yeni müzik tarzıyla Petek Dinçöz`ün son albümü ``Ne Yapayım Şimdi Ben`` sevenleriyle buluştu. En çok hangi şarkıları beğendiniz? Imgleft85/100Yeni imajı ve yeni müzik tarzıyla Petek Dinçöz`ün son albümü ``Ne Yapayım Şimdi Ben`` sevenleriyle buluştu. En çok hangi şarkıları beğendiniz? Emptybarbleue  (85/100)
Seviye:
Yeni imajı ve yeni müzik tarzıyla Petek Dinçöz`ün son albümü ``Ne Yapayım Şimdi Ben`` sevenleriyle buluştu. En çok hangi şarkıları beğendiniz? Img_left36/100Yeni imajı ve yeni müzik tarzıyla Petek Dinçöz`ün son albümü ``Ne Yapayım Şimdi Ben`` sevenleriyle buluştu. En çok hangi şarkıları beğendiniz? Empty_bar_bleue  (36/100)
Güçlülük:
Yeni imajı ve yeni müzik tarzıyla Petek Dinçöz`ün son albümü ``Ne Yapayım Şimdi Ben`` sevenleriyle buluştu. En çok hangi şarkıları beğendiniz? Img_left44/100Yeni imajı ve yeni müzik tarzıyla Petek Dinçöz`ün son albümü ``Ne Yapayım Şimdi Ben`` sevenleriyle buluştu. En çok hangi şarkıları beğendiniz? Empty_bar_bleue  (44/100)
Yeni imajı ve yeni müzik tarzıyla Petek Dinçöz`ün son albümü ``Ne Yapayım Şimdi Ben`` sevenleriyle buluştu. En çok hangi şarkıları beğendiniz? Empty
MesajKonu: Yeni imajı ve yeni müzik tarzıyla Petek Dinçöz`ün son albümü ``Ne Yapayım Şimdi Ben`` sevenleriyle buluştu. En çok hangi şarkıları beğendiniz?   Yeni imajı ve yeni müzik tarzıyla Petek Dinçöz`ün son albümü ``Ne Yapayım Şimdi Ben`` sevenleriyle buluştu. En çok hangi şarkıları beğendiniz? Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 6:47 pm

https://genclikatesi.catsboard.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yeni üye olduum....
» Vizyondaki yeni filmler
» Aspirinin yeni marifeti
» Yeni Müslüman olan
» MSN DE PC KILITLE(yenı bır yol bulundu)