'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK

SanaL Alemde Üstleri Kademeleri Görebilmek İçin Paylaşım Yapalım ..

AnasayfaAnasayfa AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ceza - Ara Tekrar

YazarMesaj
pSiqσвadd__qédγ <3

YÖNETİCİ

pSiqσвadd__qédγ <3

Tecrübe Puanı : 24973

.
Başarı Puanı:
Ceza - Ara Tekrar Imgleft81/100Ceza - Ara Tekrar Emptybarbleue  (81/100)
Seviye:
Ceza - Ara Tekrar Img_left88/100Ceza - Ara Tekrar Empty_bar_bleue  (88/100)
Güçlülük:
Ceza - Ara Tekrar Img_left75/100Ceza - Ara Tekrar Empty_bar_bleue  (75/100)
Ceza - Ara Tekrar Empty
MesajKonu: Ceza - Ara Tekrar   Ceza - Ara Tekrar Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 3:03 pm

gereken birikim aklı başındam aldı etrafta güvercin yok terörizm kan aldı bu yozlaşmış televizyon hattı günaha aktı mahkeme kim ben kim hakkımda soruşturma açtı savunmama karşılık olacak tek bir gözyaşı köksüz adaletiyle insanoğlu kaldı şaşı taşın başında başını kaşıyan aşamasız yaşamın acımasız olduğunu zor anladı gençlerin her biri dertli jenerasyon çile çekmekte çilekeş çok çile ekmekte kimi bahçesine kimi çile bülbülü derken kimi çine gitmekte kimi esir olmuş kimi esir etmekte kimi ekmek peşinde koşmuş kimi yorulup durmuş beklemekte teklemekte rap bebekleri tacizdekiler en yedekleri talebeler açmış hep gedikleri yalayıp yutmuşlar mürekkebi mürretbat merkezde müfredata en uygun şekilde dağıtım kanun korsana göz yumsun ben konuşurken herkes sussun

Ceza - Ara Tekrar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceza - Ceza Sahası
» Ceza - Anneme
» Ceza - Birikim
» Ceza - Ben Ağlamazken
» Ceza - Bu Rap Muharebe