'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK

SanaL Alemde Üstleri Kademeleri Görebilmek İçin Paylaşım Yapalım ..

AnasayfaAnasayfa AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

aşkla ilgili en geyiq olan hangisidir??

a)aşk elmayı yemekle başlar ayvayı yemekle biter ,
aşkla ilgili en geyiq olan hangisidir?? Vote_lcap50%aşkla ilgili en geyiq olan hangisidir?? Vote_rcap
 50% [ 1 ]
b)aşk salakların yüzdüğü havuzdur ama beni arkadan ittiler
aşkla ilgili en geyiq olan hangisidir?? Vote_lcap0%aşkla ilgili en geyiq olan hangisidir?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
c)love= aşk lavUk=aşık
aşkla ilgili en geyiq olan hangisidir?? Vote_lcap0%aşkla ilgili en geyiq olan hangisidir?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
d)yalan dostum aşk diye bişi yookk
 0% [ 0 ]
e)aşk klozete benzer oturursan mıçarsınoturmazsan çatlarsın
 0% [ 0 ]
f)aşk futbol gibidir önce tekmeyi atarsın sonra peşinden koşarsınn
 0% [ 0 ]
g)aşk karşındakini bulnmaz hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman arasında geçen zamandır
 0% [ 0 ]
h)aşkın gözü kördür evlenince gözlerin açılır
 0% [ 0 ]
ı)Diğerr Belirtinizz
aşkla ilgili en geyiq olan hangisidir?? Vote_lcap50%aşkla ilgili en geyiq olan hangisidir?? Vote_rcap
 50% [ 1 ]
Toplam Oylar : 2

Anket kapatıldı

YazarMesaj
Cwtangy

\\''>G.A. TEAM<''//

\\''>G.A. TEAM
Cwtangy

Tecrübe Puanı : 222643

.
Başarı Puanı:
aşkla ilgili en geyiq olan hangisidir?? Imgleft100/100aşkla ilgili en geyiq olan hangisidir?? Emptybarbleue  (100/100)
Seviye:
aşkla ilgili en geyiq olan hangisidir?? Img_left100/100aşkla ilgili en geyiq olan hangisidir?? Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
aşkla ilgili en geyiq olan hangisidir?? Img_left100/100aşkla ilgili en geyiq olan hangisidir?? Empty_bar_bleue  (100/100)
aşkla ilgili en geyiq olan hangisidir?? Empty
MesajKonu: aşkla ilgili en geyiq olan hangisidir??   aşkla ilgili en geyiq olan hangisidir?? Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 7:04 pm

Şimdi yorumlarınızla beraber cevaplarınızı bekliyorum ..
https://genclikatesi.catsboard.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ucu Olan Var Mı?
» Bir anda yok olan insanlar
» Yeni Müslüman olan
» Lakabı sarhoş olan padişahlarımız
» Benim yazdığım virüs olan penjere pirana