'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK

SanaL Alemde Üstleri Kademeleri Görebilmek İçin Paylaşım Yapalım ..

AnasayfaAnasayfa AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nowitzki Sonuna Kadar Dallas'ta

YazarMesaj
Cwtangy

\\''>G.A. TEAM<''//

\\''>G.A. TEAM
Cwtangy

Tecrübe Puanı : 222719

.
Başarı Puanı:
Nowitzki Sonuna Kadar Dallas'ta Imgleft100/100Nowitzki Sonuna Kadar Dallas'ta Emptybarbleue  (100/100)
Seviye:
Nowitzki Sonuna Kadar Dallas'ta Img_left100/100Nowitzki Sonuna Kadar Dallas'ta Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
Nowitzki Sonuna Kadar Dallas'ta Img_left100/100Nowitzki Sonuna Kadar Dallas'ta Empty_bar_bleue  (100/100)
Nowitzki Sonuna Kadar Dallas'ta Empty
MesajKonu: Nowitzki Sonuna Kadar Dallas''ta   Nowitzki Sonuna Kadar Dallas'ta Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 9:38 am

Play-off ikinci turunda Denver Nuggets’a 4-1’lik seri ile elenerek sezonu kapatan Dallas Mavericks’de Alman yıldız Dirk Nowitzki, kariyerini Texas ekibinde sonlandırmak istediğini söyledi.

11 yıldır Dallas Mavericks formasını terlettiğini söyleyen Dirk Nowiztki, “Bu zamana kadar hep takımımın başarısı için mücadele ettim. 11 yıldır buradayım ve yaşadıklarımdan büyük mutluluk duyuyorum. Hiçbir şekilde bir başka takımda oynamayı düşünmedim” dedi.

Tek amacının Dallas Mavericks forması altında şampiyonluk kazanmak olduğunu da sözlerine ekleyen Alman yıldız, “Henüz benim burada yapacaklarım bitmedi. Kazanmamız gereken bir şampiyonluk var” açıklamasında bulundu.

Nowitzki son olarak, en az dört yıl daha üst düzey basketbol oynayabilecek fizik gücüne de sahip olduğunu belirtti.

8 Kez All-Star seçilen ve 11 sezonda 839 karşılaşmada oynayan 31 yaşındaki Nowitzki, bu yıl 81 karşılaşmada 25.9 sayı- 8.4 ribaund ve 2.4 asist ortalamaları yakalamıştı.
https://genclikatesi.catsboard.com

Nowitzki Sonuna Kadar Dallas'ta
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Manga - Dünyanın Sonuna Doğmuşum
» **Sevgin Kadar Güçlüsün
» yuh yani bu kadar olur
» Akşama Kadar Yaşamak
» Duman - Dibine Kadar