'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK

SanaL Alemde Üstleri Kademeleri Görebilmek İçin Paylaşım Yapalım ..

AnasayfaAnasayfa AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı

2 posters
YazarMesaj
-Miracle-

SÜPER MODERATÖR

SÜPER MODERATÖR
-Miracle-

Tecrübe Puanı : 23882

.
Başarı Puanı:
en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Imgleft73/100en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Emptybarbleue  (73/100)
Seviye:
en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Img_left69/100en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Empty_bar_bleue  (69/100)
Güçlülük:
en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Img_left87/100en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Empty_bar_bleue  (87/100)
en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Empty
MesajKonu: en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı   en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 12:49 pm

bugünlerde forumlarda sık sık gördüğüm başlıklardan biri de veri kurtarma (data recovery) bazı insanlar ise bu programlarının çalışmadığını düşünüyor.burada ki yazıda da göreceğiniz gibi bu programlar çalışıyor, kendi tecrübelerime de dayanarak ben de bir çok verimi (datalarımı) ve müşterilerimizin verilerini Easy Recovery ve R-Studio Network gibi programlarla defalarca kurtardım.

Veri kurtarma yazılımları ile sildiğiniz (geri dönüşüm'den de sildiğiniz) dosyaları, format nedeni ile yedeklemediğiniz verilerinizi kurtarabilirsiniz.
burada daha önce bir program tanıtmıştım.bu sitede ise top 10 data recovery başlıklı bir yazı ile karşılaştım ve sizlerle paylaşmak istedim ve tabi ki ingilizce bilmeyen arkadaşlar için çevirdim işte sayfada bahsedilen programlar ve veri kurtarmak için bilmeniz gereken kurallar:
kaza eseri silnen ya da formatlanan verilerinizi kurtarmak için aşağıda bazı kurallar var;

Veri kurtarmak istediğiniz sürücüyü kullanmayı durdurun
veri kurtarma yazılımını kurtaracağınız sürücüye kurmayın
tarama sonrası çıkan kurtarmak istediğiniz verilerinizi aynı sürücüye kaydetmeyin
bu listenin en iyiden kötüye doğru olduğunu düşünmeyin 1. sıradaki yazılım en iyisi değil, yazılımlar bedava veri kurtarma(free data recovery) yazılımları arasından en iyi 10 seçilmiştir.

http://www.bildirgec.org/yazi/en-iyi-10-ucretsiz-veri
Mac-Os

ACEMİ ÜYE

ACEMİ ÜYE
Mac-Os

Tecrübe Puanı : 21992

.
Başarı Puanı:
en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Imgleft13/100en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Emptybarbleue  (13/100)
Seviye:
en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Img_left25/100en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Empty_bar_bleue  (25/100)
Güçlülük:
en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Img_left10/100en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Empty_bar_bleue  (10/100)
MesajKonu: Geri: en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı   en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 1:11 am

Güzel l Paylaşım kkardeşş
-Miracle-

SÜPER MODERATÖR

SÜPER MODERATÖR
-Miracle-

Tecrübe Puanı : 23882

.
Başarı Puanı:
en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Imgleft73/100en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Emptybarbleue  (73/100)
Seviye:
en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Img_left69/100en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Empty_bar_bleue  (69/100)
Güçlülük:
en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Img_left87/100en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Empty_bar_bleue  (87/100)
MesajKonu: Geri: en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı   en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 11:42 am

bişi deil

en iyi 10 ücretsiz veri kurtarma programı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» VERİ KURTARMA
» asp de veri tabanı işlemleri
» KDV Hesap Programı
» En Güncel Şifreleme Programı
» ßıos Kurtarma rehberi !