'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK

SanaL Alemde Üstleri Kademeleri Görebilmek İçin Paylaşım Yapalım ..

AnasayfaAnasayfa AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bir aşk hikayesi

YazarMesaj
FéL0ny FiGhT

\\''>G.A. TEAM<''//

\\''>G.A. TEAM
FéL0ny FiGhT

Tecrübe Puanı : 62174

.
Başarı Puanı:
bir aşk hikayesi Imgleft80/100bir aşk hikayesi Emptybarbleue  (80/100)
Seviye:
bir aşk hikayesi Img_left82/100bir aşk hikayesi Empty_bar_bleue  (82/100)
Güçlülük:
bir aşk hikayesi Img_left89/100bir aşk hikayesi Empty_bar_bleue  (89/100)
bir aşk hikayesi Empty
MesajKonu: bir aşk hikayesi   bir aşk hikayesi Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 9:50 am

Bir kiz ve bir delikanli, bir moto*letin üzerinde 180 Km hizla gidiyorlar ve aralarinda söyle bir konusma geçiyor; Kiz : Lütfen yavasla, ben korkuyorum Delikanli : Hayir, bak ne kadar eglenceli Kiz : Lütfen, lütfen, çok korkuyorum Delikanli : Peki, beni sevdigini söyle Kiz : Seni çok seviyorum, lütfen yavasla Delikanli : Simdi de bana sikica saril Kiz delikanliya sikiica sarilir Delikanli : Sapkami alip, kendine takar misin? Basimi çok sikisti.. Ertesi gün gazetelerde söyle bir haber çikti: Motorsiklet Kazasi; Motorsiklet, fren arizasi nedeniyle, bir binaya çarpti. Üzerindeki 2 kisiden sadece biri kurtuldu. Gerçek ise söyleydi; Yolun yarisinda, delikanli frenlerin bozuldugunu anlamis ama bunu kiza belli etmek istememisti. Bunun yerine, kizdan kendisini sevdigini söylemesini istemis ve kendisine son defa sarilmasini istemisti. Sonra da kendi ölümü pahasina, kizin basligi takmasini ve hayatta kalmasini saglamisti. Iste gerçek askin anlami da buydu..

Yaw bu gazetecilerde amma sallıyor çocuk kekmi iyice bassın sanki kamyon sürüyor motoru fren olmadan bile durdurmak mümkün hem sanki adam ölmeden önce motordayken bi gazeteci yanından geçiyor sanki abi birazdan öleceksin niye diye sorular sorup röpörtaj yapıyor Very Happy neyse yinede enteresan

bir aşk hikayesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Hack Hikayesi...
» İbrahim Amca'nın Hikayesi
» 1400 yılık genc kızın hikayesi