'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK

SanaL Alemde Üstleri Kademeleri Görebilmek İçin Paylaşım Yapalım ..

AnasayfaAnasayfa AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

cin olayları

YazarMesaj
FéL0ny FiGhT

\\''>G.A. TEAM<''//

\\''>G.A. TEAM
FéL0ny FiGhT

Tecrübe Puanı : 62190

.
Başarı Puanı:
cin olayları Imgleft80/100cin olayları Emptybarbleue  (80/100)
Seviye:
cin olayları Img_left82/100cin olayları Empty_bar_bleue  (82/100)
Güçlülük:
cin olayları Img_left89/100cin olayları Empty_bar_bleue  (89/100)
cin olayları Empty
MesajKonu: cin olayları   cin olayları Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 9:47 am

azı insanlar vardır cinlerin varlığına inanmazlar, inanmadıkları gibi birde dalga geçerler.Bende bunlardan biriydim, ta ki bu olay başıma gelene kadar.Ramazan ayındaydık ve ben bir cemaat evinde kalıyordum.Bu evde sesli bir şekilde müzik dinlemek yasak olduğu için kulaklıkla müzik dinliyordum.Evimizde son zamanlarda hep cinlerden bahsediyorduk.Ablamız onlardan bahsetmememizi söylemesine rağmen, onu dinlemeyip ''Kuran okunan yere gelemezler'' diyorduk.Üstelik dalga geçip arkadaşlarla birbirimizi korkutuyorduk.Bir gece bütün arkadaşlar odalarına çekilmişlerdi.Ben ise kulağımda kulaklık, arkadasımla birlikte oturma odasında oturuyorduk.Bir ara arkadaşım telefonla konuşmak için odasına geçti.Ben odada tek kalmıştım.Yüzüm balkona doğru bakıyordu.Bir ara balkon kapısının önündeki perdenin oynadığını gördüm, kapıya doğru baktım, balkon kapısı kapalıydı.Sonra gözlerimi kapatıp müzik dinlemeye devam ettim.O sırada balkon kapısı açılmıştı ve perde havalanıyordu.Arkadasımın balkona çıktığını düşündüm ve arkadasıma seslendim.Ses gelmemişti.Ayağa kalktığımda balkon penceresinden siyah birşeyin bana baktığını gördüm.Korkunç birşeydi.Pencereden bana bakıyor ve perdeyi aralıyordu.Sanki içeri girmeye çalışıyordu.Benim çığlıklarıma arkadasım kosarak geldi ve ben donakalmıştım.konuşamıyor, dua edemiyordum.O siyah varlığı gördüğümde besmele çekmeye çalıştım fakat olmadı.Hiçbirşey söyleyemiyordum.Bütün arkadaşlarım başıma toplanmışlardı.Kuran okudular ve ben kendime geldiğimde herkes halisülasyon gördüğümü zannediyordu.Ta ki balkonun kapısını onlarda açık görene kadar.Sizlere tavsiyem varlıklarına inanın ve yanınıza yaklaşamayacaklarını düşünmeyin.onlar heran yanınızda olabilirler...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Köylü bi amca odun toplamak için ormana gidiyor, kış günü, her taraf kardan dolayı bembeyaz. amca yolda giderken dere kenarına yakın bi yerde üzerinde gelinlikli bi kız görüyor. Rengarenk yemenileri sarmış, herşeyi süslü püslü tam köylü bi gelin.Amca kızı görünce "a be kızım ne işin var bu soğukta dışarda" diyor. kıza. Kızdan ses çıkmıyo, sadece öyle oturuyor. Amca kıza "sırtıma alıp seni köye götüreyim bari burada kalma" diyor. Sırtına alıyor kızı. bir iki adımdan sonra kız taş gibi ağırlaşıyor, amca adım atamaz oluyor. Sonra kız karın içine balıklama dalıyor, karın içinde kaybolup 20-30 metre öteden çıkıyor. Amcaya orada felç inip yığılıyor...

Bir Anadolu köyünde cin olayları çok yaşanıyormuş. Gece vakti bir adam kahveye giderken 3 kişi gelip, ``abi biz evi taşıycaz yardım edermisin?`` demiş. Adamda kabul etmiş, hemen alıp götürmüşler epey yol gitmişler. Geçtikleri yerde bi tek adamın gölgesi yere düşüyormuş, diğer 3 kişinin gölge falan yokmuş. Sonradan ayılmış abi, adamların ayaklarına dikkat etmiş gece vakti, adamların ayaklar geriye doğruymuş. Benim işim vardı ben gideyim demiş. Cinlerde yok biz seni bırakmayız demişler. Adamı bir mekana götürüp ateş yakmışlar. Adam başından geçenleri anlatırken bundan sonrasını anlatamam diyomuş, oradaki olaylardan sonra adamı bi ağacın tepesine uçurup oraya bırakmışlar. Sabah köylüler bulmuş adamcağızı...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Samsun, Orman İşletme civarındaki derenin yanında mağara vardır.Orda başımıza çok acayip bir olay geldi.3 kişiydik.Bir müddet geçtikten sonra arkadaşım Serkan mağaranın girişinde uçuşan ışıklar gördüğünü söyledi.
Mağaranın içinden sesler gelmeye başladı.Arkadaşım Hakan hiç tereddüt etmeden mağaraya girdi.
Hava iyice karardı ve yatsı ezanı okundu.
Hakan mağaranın içinde çakmak yakarak birazda olsa etrafı aydınlattı.
Daha sonra Hakan mağaradan çığlıklar atarak ''kaçın, çabuk kaçın'' diyerek çıktı.On metre gidip, durdu ve bana ''Ömer mağaranın içine ışık tut'' dedi.Ben Serkan'la beraber yaklaşıp çakmağı yaktım. Birdenbire iri yapılı beyazımsı bir varlık bize doğru yürümeye başladı.Beyazımsı varlık üzerimize bizim hızımızda geliyordu.Ne yaklaşıyordu ne de uzaklaşıyordu.Ama yerden tahmini 30 cm kadar havada geliyordu.
Ben arkaya baktığımda hala peşimizdeydi.Daha sonra evlere yaklaştığımızda peşimizde ki varlığın yok olduğunu fark ettik.

cin olayları
1 sayfadaki 1 sayfası