'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK

SanaL Alemde Üstleri Kademeleri Görebilmek İçin Paylaşım Yapalım ..

AnasayfaAnasayfa AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SEVMEK NEDİR?????

2 posters
YazarMesaj
FéL0ny FiGhT

\\''>G.A. TEAM<''//

\\''>G.A. TEAM
FéL0ny FiGhT

Tecrübe Puanı : 61982

.
Başarı Puanı:
SEVMEK NEDİR????? Imgleft80/100SEVMEK NEDİR????? Emptybarbleue  (80/100)
Seviye:
SEVMEK NEDİR????? Img_left82/100SEVMEK NEDİR????? Empty_bar_bleue  (82/100)
Güçlülük:
SEVMEK NEDİR????? Img_left89/100SEVMEK NEDİR????? Empty_bar_bleue  (89/100)
SEVMEK NEDİR????? Empty
MesajKonu: SEVMEK NEDİR?????   SEVMEK NEDİR????? Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 9:54 pm

SEVMEK NEDİR Kİ?

Bir olanı arar durur insan hayatında binlerce insan içerisinde. Çoktur belki etrafta, herkes vardır ama yalnızdır ruhu kalabalıklar içinde.
Gün gelir ki; kimsenin kendisini anlamadığını düşünür, yara alır yüreği kendisine yapılan haksızlıklarla. İşte böyle bir zamanda daha çok ihtiyaç duyar kendi gözleriyle hayata bakan bir başka insanın varlığına. İşte o birdir, tektir hayatında ve yerine kimseyi koyamayacağıdır, yerini başkasıyla dolduramayacağı. Hiçbir şeyle satın alamayacağı. O, bir yürektir, bir kuş gibi ürkekçe ellerinde. O, bir limandır, fırtınalardan çıkmış gönlünün sığındığı, sakin ve asude…
Kapıları kapatmak istersin o zamanlarda dış dünyaya ve sığınmak bu sıcacık, sevgi dolu yüreğe…
Hani ruh ikizi derler ya, öyle işte...
Nedir sevmek öyleyse?
O, bir tek olanı aramaktır binler içerisinde…
Seçebilmektir, sevmek en seçkin olanı, yüreğine..
Kâinatın esrarlı perdelerini birer birer indirebilmektir birlikte. Sorgulamaktır cesurca soru işaretleri bırakanları beyninde. Şifreleri çözmektir belki de, çözebildiğince…
Sevmek, sevdiğini hatalarıyla, yanlışlarıyla birlikte kabul edebilmektir, ama öylece bırakmak değil. Kendini düzeltebilmektir O’nu düzeltmeğe çalışırken bile. “Seni bu yolun sonuna kadar seveceğim” demek değil, diyebilmek sonsuzluğun sonuna kadar seninleyim ve sevginle. Ve sonsuzluğu en güzel yaşayabileceği şekilde çaba göstermektir birlikte.
Ben, seni böyle seviyorum, hangi boşluğu dolduruyorsan da hayatımda.. Belki annemsin, babamsın. Belki evladım belki dostum, arkadaşım. Belki de sevgilimsin.
Ben, seni böyle seviyorum. Bir kez tanıdımsa seni ve sevdiyse yüreğim, seçtiyse..Biliyorum ki; sen benimle ebediyetten beri varsın ve sonsuza kadar varolacaksın. Sonsuz bir hayatı paylaşmaksa gayem, elbet elimden geldiğince seni de düzeltmek isterim doğru bildiğimce ve kendimi düzeltmeliyim önce.
Sevmek, ömürlük değildir. Ömür dediğin nedir ki; sonsuz olanın yanında..
Sevmek, bu dünya ölçüleriyle tartabileceğim bir kavram değil, nasıl anlatayım ne kadar çok sevdiğimi.
Sevmek dua etmektir belki de; hiç kimse duymadan, bilmeden sessizce…
Yarabbi! Çarelerin tükendiği yerdeyiz, çareler lutfet yüce lutfundan, imkânların yetmediği yerdeyiz, imkânlarımızı genişlet vüs’atinle..
Aklımıza gelmeyen yerden rızıklandır bizi Rezzak isminle. Bize ve tüm sevdiklerimize… Amin!
inadım inat

FORUM PRENSESİ

FORUM PRENSESİ
inadım inat

Tecrübe Puanı : 22788

.
Başarı Puanı:
SEVMEK NEDİR????? Imgleft67/100SEVMEK NEDİR????? Emptybarbleue  (67/100)
Seviye:
SEVMEK NEDİR????? Img_left63/100SEVMEK NEDİR????? Empty_bar_bleue  (63/100)
Güçlülük:
SEVMEK NEDİR????? Img_left59/100SEVMEK NEDİR????? Empty_bar_bleue  (59/100)
SEVMEK NEDİR????? Empty
MesajKonu: Geri: SEVMEK NEDİR?????   SEVMEK NEDİR????? Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 9:55 pm

gzl bi paylaşım olmş tşkler Very Happy
FéL0ny FiGhT

\\''>G.A. TEAM<''//

\\''>G.A. TEAM
FéL0ny FiGhT

Tecrübe Puanı : 61982

.
Başarı Puanı:
SEVMEK NEDİR????? Imgleft80/100SEVMEK NEDİR????? Emptybarbleue  (80/100)
Seviye:
SEVMEK NEDİR????? Img_left82/100SEVMEK NEDİR????? Empty_bar_bleue  (82/100)
Güçlülük:
SEVMEK NEDİR????? Img_left89/100SEVMEK NEDİR????? Empty_bar_bleue  (89/100)
SEVMEK NEDİR????? Empty
MesajKonu: Geri: SEVMEK NEDİR?????   SEVMEK NEDİR????? Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 11:40 pm

tşkler inadım inat iyi eglenceler dilegiyle

SEVMEK NEDİR?????
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AŞK NEDİR??????
» SEVGİ NEDİR?????
» Sniffer nedir?
» sevab nedir
» Sevgi nedir ??