'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'WWW.GENCLİKATESİTEAM.TK

SanaL Alemde Üstleri Kademeleri Görebilmek İçin Paylaşım Yapalım ..

AnasayfaAnasayfa AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Canlarına Değsin - Mehmet Saraç

YazarMesaj
.3'ıqHt

DENEME MODERATÖR

DENEME MODERATÖR
.3'ıqHt

Tecrübe Puanı : 24605

.
Başarı Puanı:
Canlarına Değsin - Mehmet Saraç Imgleft85/100Canlarına Değsin - Mehmet Saraç Emptybarbleue  (85/100)
Seviye:
Canlarına Değsin - Mehmet Saraç Img_left36/100Canlarına Değsin - Mehmet Saraç Empty_bar_bleue  (36/100)
Güçlülük:
Canlarına Değsin - Mehmet Saraç Img_left44/100Canlarına Değsin - Mehmet Saraç Empty_bar_bleue  (44/100)
Canlarına Değsin - Mehmet Saraç Empty
MesajKonu: Canlarına Değsin - Mehmet Saraç   Canlarına Değsin - Mehmet Saraç Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 5:04 pm

· Everest Yayınları
· Basım Tarihi : 05 - 2009
· ISBN : 9789752895928
· Sayfa Sayısı : 194

Mehmet Saraç, Canlarına Değsin adlı kitabında, Doğu'nun kehribar sarısı, kadim şehri Urfa'da geçen çocukluğunun ve ilk gençliğinin izlerinden yürütüyor okuru.

Urfalılar için "yemek yemenin" apayrı bir karşılığı var yaşamda. Doğum yemekle kutlanıyor, ölümün ardından yemekle yas tutuluyor. Bazen sıra gecelerinden, bazen de dağlardan yükselen seslerle türküler, yemek eşliğinde söyleniyor. Urfalılar yaşamları boyunca, nerede yaşarlarsa yaşasınlar, memleketlerinin "tatları"nı da götürüyorlar yanlarında.
https://genclikatesi.catsboard.com

Canlarına Değsin - Mehmet Saraç
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhaba Ben Mehmet lakabım C.ronaldo..